RODINNÉ FOTOGRAFOVANIE
 
Toto fotografovanie môže prebiehať buď v ateliéri, v prírode alebo u vás doma (pokiaľ máte na to podmienky). 
V ateliéri mám všetko prispôsobené na bezproblémový priebeh fotografovania (svetlá, pozadia, rekvizity…).

Ak preferujete fotografovanie v prírode, je potrebné si presne dohodnúť lokalitu a aj náhradné možnosti, ak by počasie nebolo ideálne.

Oblečenie - nechávam na vás - najlepšie však vynikne jednoduchosť - odporúčam sa farebne zladiť (tričká rovnakej farby + rifle; košele v podobných farebných tónoch a pod.) - bez zbytočných vzorov a nápisov, ktoré pôsobia rušivo najmä na skupinových fotografiách. 
Myslite aj na ponožky - lepšie vyzerá, keď ich máte všetci rovnakej farby (biele, čierne, príp. naboso :) )

Pri rodinnom fotografovaní zvyknem vystriedať viacero pozadí a nasvietení (tmavé, svetlé) a tiež rôzne pózy (v stoji, v sede, ležmo…) Tiež je priestor na prezlečenie (odporúčam 1x, max 2x prezliekanie - hlavne menšie deti túto disciplínu nezvládajú dobre a častejšie prezliekanie im naruší pohodu a dobrú náladu, ktorú chcem u nich udržať …) 

Pri dohadovaní si termínu fotenia myslite na to, aby vaše dieťatko bolo vyspaté a napapané - samozrejme v rámci možností, keďže rozumiem, že najmä pri malých deťoch je každý deň trochu iný… :)
Fotografovanie trvá približne 1 hodinu. Do troch dní od fotografovania vám pošlem online fotogalériu nafotených záberov, kde si sami vyberiete, ktoré sa vám páčia a o ktoré máte záujem. Dostanete ich odomňa digitálne (na USB kľúči - farebnú aj čiernobielu verziu) + vytlačené v rozmere 10x15 cm + 1x fotografia vo veľkosti A4. V cene balíčka je 15 kusov fotografií.

Cena fotenia je 70 €.

Doplatok za každú fotografiu nad rámec balíka (upravenú, vytlačenú aj na USB kľúči v plnej veľkosti) je 2,50 €
.

Ak máte záujem o menší balíček, ponúkam vám možnosť minifotenia, ktoré obsahuje 8 editovaných fotografií (digitáne na USB kľúči vo vysokom rozlíšení, vo farebnej aj čiernobielej verzii + vytlačené v rozmere 10x15 cm.  Minifotenie trvá maximálne 30 minút.

Cena minifotenia je 49 €.

Odovzdávam iba vami vybrané a mnou zeditované zábery. Nezakúpené fotografie nearchivujem.
Image